Još jedan igrač Hajduka napustio Poljud, ali besplatno

Hrvatska 2. kol 201917:30 > 17:40
sportklub

Nakon što je Hajduk sve dogovorio oko transfera Borje Lopeza u Sporting iz Gijona, Bili su ostali bez još jednog igrala, ali ovaj put bez odštete

Bivši napadač Hajduka, Ivan Prtajin, napustio je Hajduk. Ovaj 23-godišnji napadač, rođeni Zadranin, uglavnom je bio član druge momčadi Hajduka, dok je za prvi sastav odigrao tek jednu utakmicu.

Na Poljud je stigao iz U-19 momčadi Udinesea 2017. godine. Dio 2018. proveo je na posudbi u Dugopolju, da bi se vratio Hajduk II. No, kako mu je istekao ugovor, Prtajin se odlučio na nove izazove i potpisao za nizozemskog drugoligaša Rodu JC. Ugovor je potpisan na jednu sezonu s mogućnošću produljenja za još toliko.

Inače u sezoni 2018/19. Prtajin je za Hajduk II. u Drugoj HNL postigao šest golova u 12 nastupa.