Bjelica: Petković? Pa niste mi vjerovali

Hrvatska 26. srp 201921:28 > 21:29
sportklub

Dinamo iz Moskve pokazao je interes za modrog napadača koji je u godinu dana od anonimnosti stigao do reprezentativnog dresa

Ivan Šunjić je novi član Birimgham Cityija, a je li Bruno Petković sljedeći Dinamov nogometaš koji će napustiti Makdimir. Kako javljaju SN pojavila se informacija da Dinamo iz moskve želi u svoje redove dovesti nogometaša koji prije godine nije igrao, a u samo jednoj sezoni stigao do dresa reprezentacije.

Samuel Kubani/EuroFootball/Getty Images

– Ne znam… Meni nitko ništa nije rekao o tome da Petković ima ponudu. Naravno, ne znam što može doći. Ako dođe ponuda od 20 milijuna eura… Što reći? Prije godinu dana su se mnogi čudili što sam doveo igrača koji dvije godine nije zabio pogodak –  izjavio je Bjelica koji prihvaća da je to realnost.

– Slična je bila priča sa Šunjićem… Pitalo se “tko je ovaj čupavac”, bio je na listi za odstrel, a sad je prodan za osam milijuna eura. Moje je raditi s igračima i iz njih izvući maksimum, razviti ih maksimalno”, izjavio je Dinamov strateg.