Dinamo pristao na ponudu Francuza, Livaković odlazi

Hrvatska 20. srp 201914:49 > 14:50
Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Prvotna je ponuda bila 6,5 milijuna eura, konačna je devet. Klub iz Maksimirske 128. bi trebao lijepo zaraditi u transferu od svog golmana

Dinamo je nakon trećeg pokušaja prihvatio ponudu Montpelliera za Dominika Livakovića tešku devet milijuna eura, pišu Sportske novosti.

sportklub

Francuski prvoligaš navodno je Dinamu ponudio devet milijuna eura, što je hrvatski prvak zapeo i jedino što je spriječilo Livakovića da već ode u Ligue 1 jest činjenica da se ozlijedio Danijel Zagorac pa Dinamo nema drugog golmana pred važne europske utakmice. Montpellier je prvo nudio 6,5 milijuna eura, što je Dinamo odbio, ali je podebljao ponudu nakon što je Monacu i prodao svojeg golmana Benjamina Lecomtea.

U petak navečer Dominik Livaković je protiv Lokomotive odigrao 100. utakmicu za plave.