Brkljača napušta Hajduk, što čekaju s Bjelanovićem

Hrvatska 20. srp 201914:01 > 14:06
HNK Hajduk

Sljedećeg tjedna bi se trebalo doznati i ime novog šefa omladinske škole

Mario Brkljača je na izlaznim vratima Pojuda. On je u studenome prošle godine imenovan glavnim skautom ‘bijelih’, a, kako neslužbeno doznaje Dalmaatinski portal, nije u planu da se ta suradnja i nastavi. Njemu, naime, uskoro ističe ugovor koji neće biti produljen.

HNK Hajduk / Youtube

Brkljača je u fokus javnosti iskočio nakon što je iz Hajduka otišao šef omladinske škole Krešimir Gojun. On je otvorenim pismom optužio sportskog direktora Sašu Bjelanovića da je od njega tražio da Hajdukova “B” momčad pusti utakmicu Šibeniku kako bi mu pomogla u plasmanu u prvu ligu.

Gojun je napisao da je bio pozvan na sastanak u Bjelanovićev ured u kojemu je bio i Brkljača te da mu je tad rečeno da bi bilo dobro da se neki igrači na utakmici protiv Šibenika odmore.

Osim promjena u skautskoj službi, sljedećeg tjedna bi se trebalo definirati i pitanje šefa škole, te kompletne križaljke omladinskog pogona. Što Brbić i Hajduk čekaju sa Sašom Bjelanovićem, sportskim direktorom koji nije dobro radio svoj posao,