Bjelica otpisao Portugalca

Hrvatska 20. srp 201913:23 > 13:27
sportklub

Nakon pobjede protiv Lokomotive na startu HNL-a nogometaši Dinama koji nisu igrali imali su u subotu dvoboj protiv niželigaša Dubrave i slavili 3:0.

Pogotke su postigli Petković, Baturina i Šitum. Zanimljivo, Roko Baturina zabio je na asistenciju Francoisa Moubandjea, koji je zaigrao posljednjih pola sata. Švicarski nogometaš odradio je solidnu rolu, zatvorio svoj bok, a pokazao i “zanimljivu” lijevu nogu. Djeluje rastrčano i tehnički korektno…

sportklub

Pola je sata odigrao i Porugalac Nuno Cardoso (18), koji je na probi iz Sportinga.

– Trenirao je s nama tjedan dana, ali ne ostaje – odlučio je Bjelica i otkrio to novinaru 24 sata.

Dinamo (4-1-4-1): Horkaš (od 67. Josipović) – Stojanović, Franjić, Gvardiol, Šitum – Šunjić (od 60. Nuno Cardoso) – Atiemwen (od 60. Moubandje), Majer, Moro (od 60. Gjira), Marin – Petković (od 60. Baturina).