U Hajduku ništa ne ide lako! Propada li transfer?

Hrvatska 18. srp 20198:51 > 8:56
hnk hajduk split

Iako su svi mislili da je gotovo, Hajdukov bek trenirao je u srijedu navečer na Poljudu

Domagoj Bradarić na posljednjem treningu Hajduka uoči europske premijere za ovu sezonu? Odmah sto upitnika iznad glave. Ne bi bilo čudno da je njegov odlazak u Lille upitan.  Taj je transfer trebao donijeti rekordnu zaradu od 6,5 milijuna eura. Hajduk bi zaradio solidan iznos. Na poziciju lijevog beka stigao je i njegov vršnjak David Čolina. Mladi hrvatski reprezentativac, još uvijek član Monaca, u toku dana mogao bi staviti potpis na ugovor s Hajdukom, za odštetu od 700 tisuća eura, što Hajduku neće biti problem platiti ako riješi Bradarića.

Očekivalo se da će Bradarić već jučer sve riješiti s Lilleom, no on uopće nije otputovao, odradio je večernji trening, a u klubu transfer još nije potvrđen. Upitno je i to hoće li Bradarić biti u kadru za utakmicu. S obzirom na okolnosti, izgleda gotovo sigurno da će Dolček biti starter