Dva remija Osijeka, zabio im bivši igrač Liverpoola

Hrvatska 2. srp 201920:48 > 20:50
NK Osijek Instagram

Osijek je danas u Leobenu imao dvostruki program, odigrali su čak dvije prijateljske utakmice, protiv češkog Banika a zatim i protiv austrijskog Mattersburga

Protiv Banika su igrali od 15 sati, a završilo je 1:1. Poveli su Česi u 52. minuti preko bivšeg napadača Liverpoola Milana Baroša, da bi Osijek poraza spasio Dugandžić.

Od 19 sati čekao je Mattersburg, a uslijedila je prava golijada koja je završila bez pobjednika 3:3.

Mance je zabio već u 4., no samo dvije minute kasnije za 1:1 pogađa Ertlhaler. U 17. Marić donosi novo vodstvo Osijeku. Taj je rezultat stajao do 66. kada su Austrijanci u dvije minute okrenuli rezultat. Kao i prvoj utakmici Osječane je poraza spaio Dugandžić golom u 80. minuti.