Fešta u Kurilovcu: Ponosni smo, tu je igrao Juventus

Hrvatska 15. lip 201919:07 > 19:19
sportklub

Ponosni smo na to da je ovdje nastupilo 450 momčadi, a prodefiliralo 6000 igrača - rekao je Vlado Stepanić glavni koordinator

U subotu i nedjelju, 15. i 16. lipnja, od ranih jutarnjih pa sve do večernjih sati na rasporedu je jubilarno deseto izdanje jednog najvećih turnira u ovom dijelu Europe, u ovoj dobnoj kategoriji limača (U-11).
Organizatori su NK Kurilovec i tvrtka Vego Sport, koja je zastupnik sportske opreme Alpas. Osim brojnih domaćih momčadi u Veliku Goricu i 11 međunarodnih kluba iz šest zemalja, od kojih je jedan iz daleke Australije.

– Krenuli smo skromno na početku, a onda smo svake sljedeće godine dizali jestvicu. Ponosni smo na to da je ovdje nastupilo 450 momčadi, a prodefiliralo 6000 igrača. Radost, ljepta i druženje to su smisao ovog turnira. Čovjek mora imati ambiciju, mi smo ovdje doveli Juventus, a znamo što je Juve u svijetu nogometa – za Sportklub rekao je Vlado Stepanić glavni koordinator turnira.