12.06.2019 | 19.23 > 19:30

Gračan u šoku: Šunjiću stradao gležanj

Još uvijek se ne zna težina ozljede Dinamovog zadnjeg veznog nekoliko dana prije početka Eura

Hrvatska (U-21) nogometna reprezentacija igra posljednju pripremnu utakmicu prije odlaska na Europsko nogometnom prevenstvo protiv Danske. Tijekom prvog poluvremena Nenad Gračan je ostao bez kapetana momčadi Ivana Šunjića.

gračan

Stringer/EuroFootball/Getty Images

Nogometaš Danske Olsen se spotaknuo preko lopte, pa mu je noga pobjegla i svom snagom udarila o Šunjićev gležanj. Dinamov veznjak je uz bolni krik pao na zemlju i odmah dobio liječničku pomoć. Utakmica je nakratko prekinuta, ali Šunjić se ubrzo oporavio.

Izbornik Gračan je ljut jer je ovo već drugi slučaj ozljede u prvih 45 minuta, a riječ je o prijateljskom susretu.