AS: Dani Olmo iznenadio izborom novog kluba

Hrvatska 6. lip 201910:05 > 10:18
sportklub

Najbolji igrač prve HNL prošle sezone ovog ljeta nakon pet godina odlazi iz Dinama. Cijena bi trebala biti oko 25 milijuna eura.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Španjolski list AS, piše da će Dani Olmo karijeru nastaviti u Bundesligi. Ali ne u Borussiji Dortmund kako se pisalo, nego u Bayer Leverkusenu.

Povezano

Puno se pisalo da su za Olma zainteresirani najveći svjetski klubovi, ali pitanje je bi li se on uspio nametnuti u tako jakim ekipama. Bayer Leverkusen nije u samoj eliti, ali to je klub koji će sljedeće godine igrati Ligu prvaka i čini se idealnim za Danija Olma.

Bayer je klub koji voli davati priliku mladim igračima i fantastični Španjolac bi vrlo brzo mogao postati vođa “Apotekara”.

Olmo bi trebao zamijeniti mladu njemačku zvijezdu Juliana Brandta koji odlazi u Dortmund.

Ostaje vidjeti hoće li to biti konačna odluka Danija Olma kojem predstoji nastup na Europskom prvenstvu do 21 godine za španjolsku reprezentaciju.