Odlična vijest za navijače Rijeke stigla iz kluba

Hrvatska 27. svi 201914:59 > 15:04
NK Rijeka

Alexanderu Gorgonu na kraju sezone istjecao je ugovor, no odlučio je potpisati novi koji ga uz Rijeku veže do 2023.

Alexander Gorgon ostaje u Rijeci. Austrijanac je produljio suradnju s klubom na četiri godine, a nastavak suradnje proslavio je uz dres s brojem 2023 do kada će trajati novi ugovor.

– Jako sam zadovoljan jer ostajem u Rijeci.. Mogu reći da sam ponosan jer klub ima povjerenje u mene što je pokazao činjenicom da sam potpisao ugovor na četiri godin – rekao je Gorgon nakon što je stavio autogram na novi ugovor.

Od dolaska u kolovozu 2016. godine austrijski napadač ostavio je odličan dojam postigavši 35 golova u 97 utakmica, ali prije svega osvojivši simpatije navijača i suigrača profesionalnim pristupom na travnjaku i van njega.

– U protekle tri godine u dresu Rijeke osvojio sam tri trofeja, ali želim ostvariti još puno uspjeha i sigurno je da ću učiniti sve da opravdam povjerenje koje mi je klub ukazao – rekao je Gorgon.