Bjelica otkrio zašto Petković nije konkurirao za Hajduk

Hrvatska 26. svi 201922:20 > 22:23
sportklub

Nenad Bjelica otkrio je zašto Bruno Petković nije konkurirao za Hajduk, pa se osvrnuo na prijelazni rok koji je pred Plavima...

Uoči derbija brzo se proširila vijest da je Bruno Petković izbačen iz momčadi Dinama za derbi s Hajdukom. Nakon utakmice trener Plavih Nenad Bjelica objasnio je što se točno dogodilo.

– Petković nije suspendiran, nego ga nisam vidio s dovoljnom energijom za ovu utakmicu i zato nije bio u kadru – poručio je Bjelica.

Pričao je trener Dinama i o prijelaznom roku u kojem bi Plavi mogli izgubiti neke ključne igrače.

– Velika većina igrača će ostati u Dinamu, ali naša neminovnost su odlasci igrača. Dinamo privlači pažnju klubova, velikani gledaju naše igrača, a u tom razvojnom procesu oni moraju ići dalje. Imat ćemo obzira prema svima, ali ne mogu obećati svima da ćemo ih pustiti, možda će njih dvoje, troje ići u nove sredine.

Dani Olmo?

– Vidjet ćemo kakva će biti njegova situacija, Dani je jedan od naših stožernih igrača. Treba mu čestitai kao svima, izrastao je u sjajnog nogometaša, a riječ je o vrhunskom dečku. Sve će doći na red u svoje vrijeme, hoće li Dani otići sada, za tri mjeseca ili godinu dana još ne znamo. I kakva god bila naša odluka, on će je prihvatiti na najbolji mogući način.