Dinamo na Hajduk s mladićima koji su budućnost

Hrvatska 24. svi 201912:33 > 12:35
GNK Dinamo

GNK Dinamo je predstavio mlade igrače koji su nedavno potpisali ugovore s klubom i od kojih se očekuje da će postati nositelji Modrih.

Hrvatski prvak u nedjelju će u posljedjnem kolu (19 sati) dočekati Hajduk. Dinamo je s više od 20 bodova prednosti ispred Rijeke osigurao naslov prvaka, ali je neki dan izgubio kup baš od Riječana.

U utakmici s Hajdukom trebali bi dobiti priliku neki od danas predstavljenih mladaca: Josip Šutalo, Mario Ćuže, Marko Gjira, Dinko Horkaš, Leon Šipoš, Bartol Franjić i Joško Gvaridol – koji su potpisali profesionalne ugovore s klubom, a ta prezimena postala su vam možda poznata i jer ste ih viđali u izvještajima s utakmica juniorske momčadi Dinama u ovogodišnjoj Ligi Europe mladih.

Ulaznice sa utakmicu u nedjelju su u prodaju po cijenama od 50, 60 i 70 kuna.