Dalić slavio ulazak Varaždina u elitu

Hrvatska 18. svi 201922:14 > 22:18
Alex Livesey/Getty Images

Skoro 10 tisuća ljudi na tribinama, vole svoj klub, svoj grad - rekao je ponosni Dalić

Srebrni izbornik iz Rusije Zlatko Dalić proslavio je plasman Varaždina u prvu ligu. Varaždin je u odlučujućoj utakmici s 3:1 pobijedio Šibenik, a Dalić je bodrio momčad s tribina zajedno s više od osam tisuća navijača.

– Čestitke igračima, stručnom stožeru, ali i svim Varaždincima. Nakon skoro sedam godina prva liga se vraća u Varaždin. Skoro 10 tisuća ljudi na tribinama, vole svoj klub, svoj grad”, rekao je ponosni Dalić, jedan od najzaslužnijih ljudi iz pozadine za ovaj uspjeh.

“Ponosan sam na sve nas. Hvala sponzorima, ljudima koji su pomagali. Ukoliko grad i županija ne prepoznaju ovo, ovih 10 tisuća ljudi koji vole nogomet, ne znam kakva im poruka treba. Jako sam ponosan. Moj grad – moj klub – rekao je za Index.