Zašto je na Poljudu bila izvanredna press konferencija?

Hrvatska 16. svi 201911:10 > 11:19
sport klub

Na Poljudu je danas u 11 sati održana izvanredna konferencija za novinare za koju je poziv stigao samo sat vremena ranije.

S pravom su se mnogi pitali što će biti tema izvanredne presice, a uskoro je predsjednik Marin Brbić otkrio o čemu je riječ.

– Na mojoj inauguraciji bilo je postavljeno pitanje o promjenama u upravljačkoj strukturi kluba. Ja sam tada na to pitanje odgovorio nejasno, ali sada smo ovdje da predstavimo te promjene – rekao je Brbić pa potvrdio Sašu Bjelanovića kao sportskog direktora do 2022.

Nakon toga je istaknuo kako je u klub uvedena funkcija dopredsjednika Uprave, a taj posao radit će Dubrovčanin Lukša Jakobušić, aktualni dopredsjednik VK Jug.

– Zahvalio bih se predsjedniku na povjerenju, na tome što me zamolio da mu budem prvi suradnik. S Brbićem se poznajem od 2014. godine. Naše druženje nastavilo se i nakon što je on otišao iz klub. Od 2007. sam u Jugu, bio sam predsjednik od 2013. do 201., sada sam dopredsjednik. Upravo sam izašao iz biznisa kojim se bavim 25 godina, sada sam potpuno posvećen ovome – predstavio se Jakobušić pa istaknuo da je hajdukovac….