EuroFootball/Getty Images

15.05.2019 | 18.24 > 18:27

Kiks Lokomotive, ništa od Europe

U dvoboju 34. kola Prve HNL u Koprivnici su Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali 1-1 (0-0).

U utakmici lišenoj rezultatske važnosti Slaven i Lokomotiva su remizirali u Koprivnici, a oba pogotka su pala u drugom dijelu.

Slaven je poveo u 49. minuti iz jedanaesterca nakon igranja rukom Jakića, a s "bijele točke" je siguran bio Brazilac Mateus Lima. Gosti su izjednačili golom Domagoja Drožđeka u 75. minuti, kada je napadač Lokomotive s desetak metara lobom prebacio vratara domaćina.

Lokomotiva je ostala šesta s 49 bodova, a Slaven sedmi s 33 boda.

Utakmicu pred 200-tinjak gledatelja na stadionu Ivan Kušek-Apaš u Koprivnici je vodio Tihomir Pejin.

Strijelci: 1-0 Mateus (49pen), 1-1 Drožđek (75)