PODCAST Što o Dinamovoj sezoni kažu komentatori SK

Hrvatska 19. tra 201914:49 > 14:50
sportklub

Sportklub vam donosi podcast s analizom sezone zagrebačkog Dinama. Uživat ćete u razgovoru naša dva sjajna nogometna komentatora Zoran Grgić i Ivan Švajhler...

Svakako preporučujemo da pogledate i poslušate priloženi videozapis, ali ako nekim slučajem nemate vremena, u nastavku ćemo istaknuti najzanimljivije izjave aktera podcasta:

ZORAN GRGIĆ:
– Nitko nije pomislio da bi ovaj roster Dinama mogao napraviti taj povijesni uspjeh u Europi. Neki igrači su iznenadili poput Theophile-Catherinea, kod kojeg se poslije vidjelo da se radi o odličnom igraču. Sve to ne bi ipak bilo moguće bez cijelog stručnog stožera, predvođenog Nenadom Bjelicom. Prije je Dinamo u Europi primao lagane golove, a Bjelica je uspio stvoriti Dinamo čija obrana je forte bila u Europi.

IVAN ŠVAJHLER:
– Meni je nedostajalo malo žara na početku kod Bjelice, ali čovjek je napravio sjajan posao. Posložio to savršeno, gotovo nitko nije razočarao u Dinamu. Bilo ih je gušt gledati, posebno u europskim utakmicama.