Dinamo pravi novi rekordan transfer: Zvijezda je rođena

Hrvatska 5. tra 201913:53 > 14:11
Alex Morton/Getty Images

Jedan od najtalentiranijih igrača u posljednjih dvadesetak godina Antonio Marin nova je "zvijezda na modrom nebu", a čini se kako će Dinamo imati jako puno problema zadržati ga u svojim redovima.

Dinamo ponovno u svom “dvorištu” ima nekoliko pravih bisera svjetskog nogometa, a jedan od njih je definitvno Antonio Marin.

Igrač koji je prije tri mjeseca napunio 18 godina oduševljava u mlađim kategorijama zagrebačkog kluba, a jedan je od najzaslužnijih za ovosezonski sjajan nastup juniora Dinama u Ligi prvaka (četvrtfinale).

Prvi puta je veću pozornost Marin privukao prošle godine kada je na “Ramljaku” srušio Real Madrid, a od tada do danas jedan je od nastandardnijih i najzapaženijih igrača u juniorskom Dinamu.

Prošle zime Dinamo je dobio od neimenovanog španjolskog kluba ponudu od čak 10 milijuna eura za mladog igrača, ali su “modri” to glatko odbili.

GNK Dinamo

Marin je ponovno na meti najvećih svjetskih klubova među kojima se ističu imena Juventusa i Manchester Cityja, a spominju se već sada ogromne cifre za mladog nogometaša.

Ipak, Dinamu je cilj još neko vrijeme zadržati Marina, kako bi se etablirao u vrhunskog nogometaša, a onda ga prodati u vjerojatno rekordnom transferu.

Ostaje nam pratiti što će se događati s karijerom ovog velikog talenta, a čini se kako hrvatski nogomet dobiva novu veliku zvijezdu.

sk-stvara-0419

Povezano