Atletico Madrid šalje "nemoralnu" ponudu za Bradarića

Hrvatska 30. ožu 201911:26 > 11:35
hnk hajduk split

Atletico Madrid je zapisao ime Domagoja Bradarića i stavlja se u red ozbiljnih interesenata za ljetnu kupnju Hajdukova mladića, navodno su ostvareni prvi kontakti.

Glasine pucaju i do brojke od deset milijuna eura dokle bi mogla ići cijena za dragulja “bijelih”, ali to zasad nema konkretnu potvrdu, niti bi trebalo služiti za jeftinu reklamu Priča se. Pričekajmo.

Uglavnom, nakon nastupa Bradarića za mladu selekciju “do 21”, ali i ranije ponude Lillea koji je bio spreman izdvojiti s bonusima preko pet milijuna eura za mladog igrača (i dostavio službenu ponudu), mladić rođen 10. prosinca 1999., koji s 19 godina uspješno igra i lijevog braniča i desno krilo, predmet je pozornosti mnogih klubova, prenosi Slobodna Dalmacija.

Bradarićev je zastupnik Menaf Kodro, brat nekadašnjeg centarfora Veleža i Barcelone Mehe, dobro kotira na španjolskom tržištu pa valja vidjeti hoće li se na ljeto približiti realizaciji baš ova, zasad tek glasina.

Bradarić je svakako u žarištu i vrlo je skupocjen eksponat u Hajdukovu izlogu, a bi li ga Hajduk prodao odmah na ljeto ili bi još čekao, zabavljat će nas to idućih dugih mjeseci.

Bradarića čeka i nastup ovog lipnja na završnom turniru Eura “do 21” (Italija, San Marino), što će dodatno determinirati uvjete, ali će prije toga i u srijedu na derbiju s Dinamom biti baš mnogo skauta.