16.03.2019 | 16.55 > 16:59

Radonjić i Rakić kreirali preokret Lokomotive

Slaven Belupo je poveo golom bivšeg igrača Lokomotive, no domaćin je okrenuo uz dva gola Radonjića i jedan Rakića.

U utakmici 25. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Lokomotive svladali Slaven Belupa s 3:1 (1:1).

Gosti iz Koprivnice su poveli pogotkom bivšega napadača Lokomotive Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca, a Lokomotiva je izjednačila preko Dejana Radonjića u 41. minuti.

U 49. minuti domaćini su došli do potpunog preokreta golom iz voleja Srbina Đorđa Rakića, a u 71. minuri lokosi su iz kontranapada stigli do prednosti od 3:1 kada je Radonjić izašao sam ispred vratara i zabio svoj drugi gol na utakmici.

Vodi Dinamo s 61 bodom, Lokomotiva je četvrta s 41, a Slaven osmi s 22 boda.

Susret se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je pred 200 gledatelja Bel iz Osijeka.