15.03.2019 | 19.47

HNL: Inter nakon preokreta nanio novi poraz Cvitanoviću

Inter iz Zaprešića slavio je na domaćem terenu protiv Istre 1961 rezultatom 3:1.

Nogometaši Istre doživjeli su drugi uzastopni poraz pod vodstvom novog trenera Igora Cvitanovića, a ovaj puta poraženi su u Zaprešiću od Intera.

Ipak, početak utakmice i vodstvo Istre nije nagovještalo da će ponovno klub iz Pule ostati bez bodova.

Gosti su poveli nakon pola sata igre, a strijelac je bio Arnaud.

Domaćini su brzo uzvratili i došli do izjednačenja već u 41. minuti kada je pogodio Serderov, a onda i do potpunog preokreta dolaze u drugom poluvremenu pogocima Mamuta i ponovno Serderova.