Veliki preokret Hajduka! Tudor donio pobjedu u 93.

Hrvatska 9. ožu 201916:17 > 16:19
HNK Hajduk

Hajduk je do 88. minute gubio, no u posljednjih pet minuta su okrenuli i stigli do velike pobjede.

Prekinut je veliki niz Slaven Belupa od pet utakmica u kojima nisu izgubili od Hajduka. U 24. kola HNL-a u Koprivnici su bijeli pobijedili 2:1 golom u 93. minuti.

Farmaceuti su prvi zaprijetili u 17. minute preko Jelića čiji udarac odlazi preko gola. Bijeli su odgovorili šest minuta kasnije preko Jradija koji puca kraj stative. Hajduk je opet opasan u 29. minuti kada Filipović zaustavlja udarac Jradija.

Domaćin je do vodstva stigao u 56. minuti kada je Juranović s leđa srušio Delića za što je dobio izravan crveni karton, a domaćin priliku iz penala koju nije propustio iskoristii Jelić.

Samo deset minuta Slaven je mogoa riješiti pitanje pobjednika, ali Menalo loše reagira u sjajnoj prilici. Samo dvije minute kasnije i domaćin je ostao s deset igrača nakon što je drugi žuti dobio Zirdum.

Hajduk je do izjednačenja stigao u 88. minuti kad aje Delić ubacio u šesnaesterac, a Jurić na drugoj stativi glavom pogađa za 1:1.

Do velikog preokreta Hajduk je stigao u 93. minuti kada je za pobjedu 2:1 zabio Tudor.

Hajduk je peti s 37 bodova, koliko ima i četvrta Lokomotiva, koja ima utakmicu manje. Slaven je sedmi s 22 boda.