Koga su to Barca i Milan sinoć došli gledati na Poljud?

Hrvatska 24. velj 201911:45 > 12:00
EuroFootball, Getty Images

Europski velikani Barcelona i Milan sinoć su imali svoje službene skaute na tribinama stadiona Poljud, međutim ostaje pitanje da li su zadovoljni viđenim, budući da dvoboj između Hajduka i Gorice nije ispunio očekivanja.

Hajduk je oduvijek bio “bazen” pun talenata, a mladi nogometaši su u posljednje vrijeme sve više pod povećalom europskih klubova.

Jučer u dvoboju između Hajduka i Gorice (0:0) svoje predstavnike su poslali brojni klubovi, ali najviše se ističu imena Barcelone i Milana.

Ostaje pitanje koga su došli gledati skauti europskih velikana, ali sinoć nisu imali priliku vidjeti igrače u njihovim najboljim izdanjima. Ipak, jedno ime vrijedi posebno izdvojiti, a to je 20-godišnji branič “Bilih” Dario Nejasmić, koji je sinoć odigrao jako dobro u obrani.

Hajduk je već ove sezone ostvario jedan veliki i bogati transfer, Ante Palaversa je postao novi igrač Manchester Cityja.

Povezano