Gorica nulom na Poljudu ostala ispred Hajduka

Hrvatska 23. velj 201919:23 > 19:26
HNK Hajduk

Hajduk je propustio tako priliku da preskoči Goricu i približi se četvrtom mjestu.

Hajduk i Gorica unatoč jako buri uspjeli su odigrati utakmicu 22. kola HNL-a u kojoj su na kraju mreže ostale netaknute (0:0).

Prvu veliku priliku imali su gosti u 16. minuti kada je Zwolinski sam izbio pred Posavca koji mu udarac brani, da bi se lopta opet došla do ofenzivca Gorice i potom se od njega odbila pokraj stative u gol aut.

Hajduk je jedinu priliku u prvom dijelu imao u 37. minuti kada udarac Jaira s pet metara odlazi pokraj gola.

I u nastavku su prvu veliku priliku imali gosti. Igrala se 61. minuta kada je Lovrić išao sam na Posavca, a onda odlučio proigrati Miyu koji je ostao prekratak te je propala sjajna prilika gostiju.

U samoj završnici Hajduk je imao dvije lijepe prilike, no prvo Caktaš, a onda Gyurcso nisu bili precizni.

Gorica je nulom tako sačuvala bod prednosti ispred Hajduka i peto mjesto.