Rijeka u osam minuta razbila Inter, Armada vrijeđala

Hrvatska 10. velj 201916:49 > 16:52
NK Rijeka

Rijeci je bilo dovoljno osam ludih minuta za pobjedu, a Armada je prema najavama opet 'navijala', no bilo je to vrijeđanje predsjednika Miškovića.

Rijeka je u 20. kolu HNL-a slavila na gostovanju kod Intera, a za ovako uvjerljivu pobjedu bilo im je dovoljno osam minuta.

Bišćanova momčad imala je dominaciju od prve minute, no na prvu priliku čekali su do 23. minute kada je Vuk glavom pucao preko gola. Novu priliku Riječani su imali šest minuta kasnije kada Halilović puca s 20 metara, ali Matković odbija to u korner.

Bolji nastavak Rijeke u 56. minuti najavio je Jakov Puljić čiji je udarac s 18 metara zaustavila prečka. Gosti su deset minuta kasnije stigli do zasluženog vodstva kada je nakon kornera lopta stigla do Puljića koji udarcem s desetak metara pogađa za 1:0.

Samo tri minute kasnije već je 2:0, a u strijelce se upisao Lončar. Nevjerojatnih osam minuta gosti su zaokružili u 74. minuti kada Puljić nije imao lagan zadatak nakon Gorgona.

Spomenimo i kako je od 76. minute priliku u dresu Rijeke dobilo pojačanje Robert Murić.

Kako se i najavljivalo, danas se s gostujuće tribine napokon mogla čuti Armada, no prilikom navijanja moglo ih se čuti kako vrijeđaju predsjednika Damira Miškovića.

Rijeka je ovog pobjedom stigla do 37. boda, koliko ima i drugi Osijek. Vodeći Dinamo im bježi 14 bodova. Inter je osmi sa 17 bodova.