Dinamo spasio talentirani Ćuže, Bjelica zadovoljan

Hrvatska 20. sij 201918:07 > 18:16
Lukasz Laskowski/PressFocus/MB Media/Getty Image

U trećoj propremnoj utakmici u turskom Beleku, Dinamo Zagreb je remizirao s bugarskim klubom Etarom rezultatom 1:1.

GNK Dinamo

Nogometaši Dinama su i dalje bez poraza na pripremama, a to mogu zahvaliti mladome Mariju Ćužeu. Nakon što su Bugari poveli u 33. minuti golom Stojanova, zagrebačka momčad je konstantno vršila pritisak, a konačno su i došli do pogotka u 75. minuti. Majer je poslao odličnu loptu u kazneni prostor gdje se sjajno snalazi Ćuže i donosi izjednačenje.

Nakon utakmice izjavu je dao i trener Nenad Bjelica koji smatra da je umor razlog nešto slabijeg izdanja, ali da je ukupno zadovoljan.

Danas smo igračima željeli dati devedeset minuta, kao što ćemo im dati i danas protiv Iasija. Treba im ta minutaža. Međutim, u dosta smo teškom tjednu, to se vidjelo u nekim situacijama u kojima smo željeli igrati visoki presing. Zbog umora i nekoordiniranosti linija dva-tri puta smo naivno ispali. Ali sve u svemu možeo biti zadovoljni s trkom koji su dečki odradili. Vratili su se Ademi i Marin, to je vrlo važno. Lovro Majer i Nikola Moro izdržali su devedeset minuta, u odličnom ritmu. Sve u svemu mogu biti zavoljan, jer rezultat nije primaran, nego treniranje automatizama. Drugo poluvrijeme je mnogo bolje izgledalo nego prvo. Međutim, njihov vratar i naša neefikasnost su zaslužni su što nismo pobijedili“, rekao je trener Nenad Bjelica.