14.01.2019 | 17.04 > 17:11

Dinamo slavio protiv Albanaca nakon preokreta

GNK Dinamo Zagreb

Nogometaši zagrebačkog Dinama slavili su u prvoj pripremnoj utakmici u turskom Beleku protiv Partizanija iz Tirane rezultatom 2:1.

dinamo

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Hrvatski prvak slavio je protiv albanske momčadi nakon velikog preokreta.

Partizani je došao u vodstvo u 14. minuti kada je Bardhi pospremio loptu pored nemoćnog Livakovića. Ipak, Dinamo je nakon toga zaigrao bolje i došao do izjednačenja u 27. minuti, a strijelac je bio Nikola Moro.

Konačnih 2:1 za pobjedu zagrebačke momčadi postavio je Bruno Petković u 52. minuti.