Rimski velikani u borbi za Dinamovog kapetana

Hrvatska 14. sij 20199:25 > 9:32
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Gazzetta dello Sport piše kako je Roma zainteresirana za dovođenje 27-godišnjeg kapetana Dinama Arijana Ademija.

Piše se kako bi rimski klub za čvrstog defenzivnog veznjaka isplatio Modrima samo četiri milijuna eura te kako je tom klubu potrebno osvježenje u veznom redu.

Budući da ne planiraju spektakularna ulaganja u zimskom prijelaznom roku, ovakav transfer smatraju idealnim. Međutim, Dinamo će vrlo teško pristati na tu svotu jer im je Ademi jako bitan u igrač,

Međutim, u priču se uključio i njihov gradski rival Lazio. Oni su oduševljeni igrama Ademija ove sezone i za razliku od velikog im rivala, misle platiti onoliko koliko zagrebački klub traži.

Lazio nudi osam do deset milijuna eura i to je već bliže onom što bi Dinamo pristao. Bit će vrlo zanimljivo vidjeti hoće li Ademi ostati u Dinamu i kako bi u slučaju odlaska reagirala uprava.

Bjelica na njegovoj poziciji ima odličnog Šunjića, ali mladi reprezentativac u posljednje vrijeme ima problema s ozljedama i treba vidjeti hoće li biti zdrav za sljedeću polusezonu.