Bišćanu nije lako. Klipove mu podmeće Armada i – uprava

Hrvatska 18. pro 201819:21 > 19:27
NK Rijeka

Treća momčad prvenstva Hrvatske mogla bi se značajno osuti u prijelaznom roku koji slijedi.

Prema pisanju Novog lista, klupska uprava kluba s Rujevice spremna je prodati Brazilca Hebera. Službena cijela koju za njega traže je 7 milijuna eura, iako po Transfermarktu vrijedi dvostruko manje. Ranije se povezivao s dolaskom u zagrebački Dinamo.

Veliki problemi u kadrovskoj križaljci koja će sljedećih tjedana stajati pred Igorom Bišćanom mogao bi biti i status važnih igrača, Leonarda Žute i Alexandera Gorgona, koji su odbili potpisati nove ugovore. Možemo samo pogađati koji je bio razlog tome. Sadašnji im isječu na ljeto, tako je za pretpostaviti kako će klub pokušati bar nešto zaraditi na njima u zimskom roku.

Povezano

Što još piše Novi list, pročitajte ovdje.

Rijeka je zimski dio HNL-a završila na trećom mjestu s bodom iza Osijeka, zato jer je utakmica protiv Slavena odgođena. Otkad je umjesto Keka u klub stigao Bišćan, Rijeka je bilježila odlične rezultate i preuzela drugo mjesto na ljestvici.

Na početku je Igoru velike probleme stvarao otpor Armade, a s obzirom na vrlo svježe izjave klupskog predsjednika Miškovića, u budućnosti bi mu posao mogla otežati hijerarhijski nadređena struktura.