Izabran Nadzorni odbor Hajduka

Hrvatska 15. pro 201822:34 > 22:38
EuroFootball/Getty Images

Završeni su treći izbori za NO Hajduka, a ponovno su se našla neka dobro poznata imena u krugu splitskog kluba.

EuroFootball/Getty Images

U novi saziv odbora ušli su Benjamin Perasović, Denis Alajbeg, Nino Martinić, Krešimir Krolo, Sergije Popović, Marko Mustapić i Tin Laušić.

Hvala svim članovima koji su glasali u oba kruga izbora za NO Hajduka. Posebno se zahvaljujem svim volonterima koji su proteklih mjeseci svoje vrijeme, znanje i trud uložili u organizaciju izbora kako bi sve proteklo u najboljem redu. Također, hvala i vama, kao i svima drugim novinarima koji ste se posvetili praćenju izbora i svih aktivnosti vezanih za predstavljanje kandidata na kvalitetan i korektan način. Hvala i klubu koji nam je izašao u susret s organizacijom i svim potrebnim resursima. Svim kandidatima koji su sudjelovali zahvaljujemo na suradnji, a odabranoj sedmorici želimo puno uspjeha u budućem radu“, rekao je član Upravnog Odbora udruge Naš Hajduk Miro Živković.

Najviše glasova je dobio Benjamin Perasović (7360), a nakon njega slijede Denis Alajbeg i Nino Martinić.

Novi saziv Nadzornog odbora bit će potvrđen u četvrtak, 20.12.2018., na Skupštini HNK Hajduk