Rudeš bi svako kolo htio igrati protiv Slaven Belupa

Hrvatska 10. pro 201819:58 > 20:01
Printscreen, Tweeter NK Rudeš

U posljednjem susretu 17. kola Prve HNL Rudeš i Slaven Belupo su odigrali 1-1 čime je Rudeš prekinuo niz od osam uzastopnih poraza.

Posljednji bod Rudeš je osvojio u rujnu upravo protiv Slaven Belupa kada je utakmica u Koprivnici također završila 1-1.

Najbolji igrač utakmice bio je gostujući vratar Ivan Filipović koji se istaknuo s nekoliko fantastičnih obrana. Slaven Belupo je poveo u 16. minuti golom Lime, a izjednačio je Mišković u 75. minuti.

Obje momčadi okončale su utakmicu s igračem manje. Kod Slavena je u 58. minuti isključen Puclin, a kod Rudeša je ‘pocrvenio’ Kovačec u 82. minuti.

Slaven Belupo je zadržao osmo mjesto sa 16 bodova, dok je Rudeš osvojio tek treći bod i uvjerljivo drži začelje ljestvice. Na prvom mjestu je Dinamo sa 42 boda.(h)