Zekić: Slatka je pobjeda, ali trebamo se pojačati

Hrvatska 5. pro 201819:14 > 19:16
VI Images via Getty Images

Čestitao bi treneru Hajduka na dobroj utakmici, želim njemu i splitskom klubu svu sreću dalje u sezoni", prvi su Zekićevi dojmovi nakon pobjede protiv Hajduka.

Nogometaši Osijeka svladali su Hajduk s 2:1 u sklopu četvrtfinala Hrvatskog Kupa. Osječani su se tako pridružili Rijeci i Interu koji su jučer ostvarili plasman u polufinale.

– Poveli smo 2:0, ali nažalost nismo uspjeli završiti utakmicu bez primljenog gola. Primili smo taj gol u nastavku i nije nam bilo lako obraniti se do kraja. Čestitao bi treneru Hajduka na dobroj utakmici, želim njemu i splitskom klubu svu sreću dalje u sezoni”, prvi su Zekićevi dojmovi nakon pobjede protiv Hajduka.

Nakon dvije godine Osijek je u polufinalu Kupa, a klupske ambicije još nisu ostvarene, kaže Zekić.

“Teško nam je, teška je sezona iza nas. Dosta smo bili bolesni, imali puno ozljeda. Stoga, idemo dobiti još ovih nekoliko utakmica do polusezone, izvući što više bodova, a onda na zasluženi odmor. Nisu zadovoljene sve ambicije jer još nije kraj sezone, prerano je o tome pričati”, kazao je Zekić, pa dodao:

“Treba nam snage, karaktera i malo odmora. Također, nadam se i pojačanjima u siječnu, pa da možemo spremni dočekati nastavak sezone.”