Dinamo produžio ugovor s velikim talentom

Hrvatska 15. stu 201810:36 > 11:03
GNK Dinamo

Nogometni klub Dinamo Zagreb nastavlja s potpisivanjem ugovora s mladim talentiranim nogometašima u svom pogonu. Ovaj puta su produžili ugovor s 19-godišnjim defenzivnim veznim Markom Gjirom.

GNK Dinamo

Nakon što su čelnici Dinama produžili ugovor s mladim igračem Filipom Brekalom, sada su nastavili zadržavati svoje mlade igrače. Posebno nakon što je Admin Hasić “pobjegao” iz zagrebačkog kluba, Dinamo se odlučio osigurati da se takvo što ne ponovi.

Gjira je potpisao trogodišnji ugovor s “Modrima”, a dosad je uglavnom nastupao za Dinamovu drugu momčad.

Nakon potpisivanja ugovora mladi nogometaš je bio oduševljen.

Naravno da sam jako sretan i zadovoljan s novim ugovorom, kao i svojim igrama u posljednje vrijeme. Dobio sam priliku i iskoristio je na najbolji mogući način“, rekao je Gjira.