Hasićeva majka: Za Mamića nećemo potpisati!

Hrvatska 14. stu 201814:47 > 15:02
sport klub

Ajdin Hasić je dugo vremena slovio za najvećeg talenta u omladinskom pogonu Dinama. Međutim, na nesreću po zagrebački klub, Hasić je praktički preko noći napustio Maksimir.

Ajdin Hasić je dugo vremena slovio za najvećeg talenta u omladinskom pogonu Dinama. U pitanju je juniorski reprezentativac BiH na kojem je Dinamo u budućnosti trebao zaraditi milione, međutim, na nesreću po zagrebački klub, Hasić je praktički preko noći napustio Maksimir. U cijelu priču se uključio i Zdravko Mamić. Otišao je u Banoviće, tačnije do rudnika u kojem radi Ajdinov otac, ali njegov put je bio uzaludan. Vratio se neobavljena posla.

NSBiH

– Više stvari nam je smetalo, ali najveća stvar koja nam je smetala je ta da se nama stalno sugeriralo da Ajdin potpiše menadžerski ugovor s ljudima bliskim Zdravku Mamiću govoreći nam neprestano da će Ajdin imati kompletnu zaštitu i brigu o Dinamu ako pristanemo potpisati za dotične menadžere. Mi na to nismo htjeli pristati i to je jedan od osnovnih razloga zbog čega smo otišli iz Dinama. Dakako, uz činjenicu da u klubu nisu vjerovali u naše dijete kao igrača – rekla je za sportsport.ba majka talentiranog igrača Sazbera Hasić.

Malo je u povijesti igrača odbilo Mamiću poljubiti ruku. Prvi je bio Robert Murić i njegova obitelj.