10.11.2018 | 21.05

Potres u Koprivnici: Smijenjen Tomislav Ivković

NK Slaven Belupo

Niz slabih rezultata presudili su dosadašnjem treneru prvoligaša iz Koprivnice

Tomislav Ivković više nije trener Slaven Belupa! Presudio mu je domaći poraz protiv Osijeka, nakon pet utakmica bez pobjede čelnici kluba iz Koprivnice više nisu imali strpljenja.

"Nakon utakmice odlučili smo prekinuti suradnju s dosadašnjim trenerom. Ivković je svoj posao radio pošteno i odgovorno, ali smo u ovom trenutku procijenili da je vrijeme za rastanak", rekao je direktor Zvonimir Šimunović za službenu stranicu farmaceuta.

Slaven je u posljednja četiri kola izgubio od Gorice i Dinama pa remizirao s Interom, a današnji 0:2 domaći poraz bio mu je peti u sezoni. A u koliko je lošoj formi bila Ivkovićeva momčad pokazuje i podatak da u sve četiri utakmice nije zabila niti jedan gol, pri tome primivši pet!