Osijek prati dečke iz euro-proljeća

Hrvatska 10. stu 201816:52 > 16:55
HNK Osijek/ Youtube

U utakmici 14. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Osijeka svladali Slaven Belupo s 2-0 (0-0) i opet zasjeli na treće mjesto ljestvice.

Osijek je poveo u 59. minuti kada je nakon prodora i proigravanja Mirka Marića napadač gostiju Haris Hajradinović s desetak metara zakucao loptu pod gredu. U 82. minuti Osječani su potvrdili pobjedu lijepim pogotkom Marina Pilja iz slobodnog udaraca iskosa s dvadesetak metara.

Susret se igrao na Gradskom stadionu u Koprivnici, a sudio je pred 500 gledatelja Strukan iz Splita.

Strijelci: 0-1 Hajradinović (59), 0-2 Pilj (82)

Vodi Dinamo s 33 boda ispred Lokomotive (28), Osijek je treći s 27, a Slaven Belupo je sedmi s 13 bodova. (h)