INTERVJU Posljednji Dinamovci koji su igrali u proljeće

sportklub

Večeras u 19.50 na Sportklubu 1 nemojte propustiti razgovor s legendama Dinama, Stjepanom Lamzom i Krasnodarom Rorom! To je iznenađenje vaše omiljene televizije koje iskoristite kao zagrijavanje za povijesnu utakmicu na Maksimiru!

Na putu do osvajanja trofeja Kupa Velesajamskih gradova Stjepan Lamza je odigrao utakmicu života. Nažalost, u toj noći slavlja zbog nesreće je zaustavljena velika karijera modrog umjetnika

U predvečerje povijesne utakmice Dinamo – Spartak Trnava, koja se igra u četvrtak u 21 sat, o Dinamovim proljećima i najvećem uspjehu kluba razgovarali smo sa Stjepanom Lamzom i Krasnodarom Rorom.

Na putu do osvajanja trofeja Kupa Velesajamskih gradova, Stjepan Lamza je odigrao utakmicu života. Nažalost, u toj noći slavlja, zbog nesreće zaustavljena velika karijera modrog umjetnika.

Pogledajte najavni isječak:

Prisjetili su se Lamza i Rora Dinamovih pobjeda, pričali o velikom nogometnom stručnjaku Branku Zebecu, o tadašnjim plaćama i premijama, o nesolidnom životu, ali i tko im je najbolji igrač svih vremena.

Pričali su i o tome kakav odnos imaju s današnjim vodstvom GNK Dinamo.

Ne propustie pogledati emisju na Sportklubu 1, u četvrtak 8. studenoga u 19.50 h.