Bivši sportski direktor Hajduka grubo odgovorio Vuliću!

Hrvatska 5. stu 20189:29 > 9:37
Clint Hughes/Getty Images

'Majstor s mora' jučer je odigrao 1:1 u Velikoj Gorici, a zanimljiva priča razvila se oko strijelca jedinog pogotka za domaću momčad...

Već u 14. minuti stvari su ponovno krenule u pogrešnom smjeru za momčad s juga Hrvatske, strijelac za domaću Goricu na punom stadionu bio je Nigerijac Atiemwen.

Hajduk, koji nije imao podršku Torcide s tribina zbog bojkota, do poluvremena je uspio izjednačiti preko Jaira i taj rezultat ostao je stajati do kraja utakmice, no tu nije prestala priča vezana uz 22-godišnjeg igrača koji je načeo mrežu gostiju…

“Šteta što prije godinu dana kad je bio nuđen nama nije došao u Hajduk” – rekao je trener ‘bijelih’, Zoran Vulić, neposredno nakon završetka jedanaeste (od 13!) utakmice u kojoj njegov klub ove sezone nije uspio pobijediti.

Nije dugo trebalo čekati na reakciju bivšeg sportskog direktora splitskog kluba, Maria Branca:

“Čudno je da se sada ljudi s odgovornošću brinu za stvari koje nisu istinite, iz prošlosti Hajduka, umjesto da se usredotoče na svoj posao i na poboljšanje ekipe koja je nažalost blizu zone ispadanja i zaslužuje puno više napora i kompetencije od svih”, piše Dalmatinski portal, a prenosi Večernji list.

Hajduk se nakon 13 odigranih kola nalazi na šestom mjestu ljestvice, ali ako Slaven Belupo danas ne izgubi u Zaprešiću, on će preuzeti tu poziciju u poretku HNL-a.