Dinamo to smo mi! Tribina o preoblikovanju kluba

Hrvatska 1. stu 201820:38 > 20:41
Massimiliano Ferraro/Pacific Press/LightRocket via Getty Image

Tribina je na rasporedu u utorak 6. studenog u 20 sati u prostorijama kazališta Vidra u Draškovićevoj ulici.

Udruga ‘Dinamo to smo mi’ organizira javnu tribinu pod nazivom ‘Dinamo – jučer, danas sutra’, a glavna tema bit će budućnost kluba – preoblikovanje ili udruga građana.

Udruga ‘Dinamo to smo mi’ osnovana je ove godine, čine je članovi Dinama koji žele pozitivnim i afirmativnim idejama vratiti dinamovce tamo gdje pripadaju.

Dinamo ima puno navijača koje samo treba probuditi, kažu u udruzi, a to se pokazalo i nedavno.

– Odlični rezultati pokrenuli su taj trend, no smatramo kako se ovakvim javnim tribinama može dodatno stvoriti pozitivno ozračje oko kluba. Glavni cilj tribine je u konstruktivnoj raspravi argumentirano raspravljati o Dinamu i sučeliti stavove svih koji su povezani s klubom bez obzira odobravaju li te stavove ili ne. Dakle, kroz argumente predstaviti svoj stav, Dinamo kao udruga građana ili sportsko dioničko društvo – rekao je Juraj Ćosić, predsjednik udruge ‘Dinamo to smo mi’.

Prijenos tribine ‘Dinamo – jučer, danas sutra’ bit će na N1 televiziji.

– Pozvali smo i predstavnike kluba da pošalju svoje ljude na tribinu, cilj nam je pridonijeti kvaliteti upravljanja kluba. Osim predstavnika Dinama i naše udruge, pozvali smo i ekonomiste, sportske menadžere i novinare koji su upućeni u tematiku i za koje vjerujemo da mogu pridonijeti kvalitetnoj raspravi – dodali su organizatori tribine.