Dinamo slavio u Puli, Osijek također uvjerljiv

Hrvatska 20. lis 201819:18 > 19:24
Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Iako je prvi primio pogodak, zagrebački Dinamo pobijedio je Istru 1961 na Drosini. Osijek je slavio protiv Rudeša 4:1.

Obje utakmice subotnjeg programa 11. kola HNL-a završile su gostujućim pobjedama rezultatom 4:1.

Dinamo je nadigrao Istru 1961 koja je u vodstvo stigla u 7. minuti pogotkom Fuentesa. Samo minutu kasnije izjednačio je Petković, a zagrebačka momčad preostala će tri pogotka zabiti u nastavku susreta. Rezultat je bio izjednačen do 65. minute kada zabija Gavranović, a onda je dvije minute kasnije vodstvo modrih povećao Ademi. Na konačnih 4:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade postavlja Budimir.

Osijek je istim rezultatom nadvisio Rudeš pa je prednost Dinama na ljestvici ostala na četiri boda u odnosu na slavonskog prvoligaša. Na trećem mjestu je i dalje Lokomotiva koja u nedjelju igra s Hajdukom, dok je Rudeš ostao na začelju sa samo dva osvojena boda.