Armada ružno napala Bišćana nakon utakmice!

NK Rijeka

Po završetku prve utakmice povratničkog kola HNL-a, Igor Bišćan je doživio izravne uvrede od navijača svojeg kluba, koji su 60 minuta šutnjom protestirali što je on novi trener Rijeke.

KN Armada

Susretu je prisustovalo gotovo stotinu navijača iz Rijeke, a kao što je i predsjednik Armade ovoga tjedna najavljivao, izostala je podrška nogometašima. Oglasili su se tek u 60. minuti utakmice!

Riječ je o protestu prema potezu uprave da za novog trenera, nasljednika Matjaža Keka, odabere Igora Bišćana.

Pripadnici riječke navijačke skupine zamjeraju ovom hrvatskom treneru i bivšem nogometašu što je prije dvadesetak godina u utakmici Croatije i Rijeke izrazio nepoštovanje prema članovima Armade, ružno gestikulirajući. To mu nije oprošteno niti zaboravljeno, iako bi bilo zanimljivo saznati koliki je prosjek godina među tih 70-ak pripadnika skupine koji su se večeras okupili na zaprešićkim tribinama. I koliko njih je bilo barem punoljetno u trenutku spomenutog čina.

Iako potez Armade djeluje dosta banalan i pomalo teško shvatljiv, pojavile su se i određene informacije kako se iza tog poteza zapravo kriju drugi razlozi i dugogodišnje nezadovoljstvo načinom vođenja kluba, prodajom važnih igrača u pogrešnim trenucima, a posebno je bolna točka i cijela priča oko nove Kantride, od koje čini se neće biti ništa.

Što je zaista na snazi, bit će teško saznati dok Dejan Božić i njegovi ‘suborci’ ne počnu otvoreno o tome govoriti pred javnosti.

U međuvremenu, Bišćan je dobio novu potvrdu da ga navijači njegova novog kluba baš i ne podnose, silnim isprikama unatoč. Naime, nakon pobjede u Zaprešiću, dok je davao izjavu, pripadnici Armade ružno su ga vrijeđali!