Dinamo s igračem više uz dosta muke savladao Inter

Hrvatska 23. ruj 201818:57 > 19:06
(Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Nogometaši zagrebačkog Dinama slavili su u 8. kolu HNL-a protiv Intera u Maksimiru rezultatom 5:3.

Dinamo je teže od očekivanog slavio protiv Intera, ali treba napomenuti kako je trener Nenad Bjelica ponovno odmorio nekolicinu svojih prvotimaca.

Ipak, i takav oslabljeni Dinamo je počeo odlično i poveo u 14. minuti golom Leškovića. To se ispostavio na kraju i konačan rezultat u prvih 45 minuta.

U nastavku smo vidjeli puno zanimljiviju utakmicu, a gosti iz Zaprešića su izjednačili već u 54. minuti golom Ayajia. Dvije minute poslije novi šok za Dinamo, a strijelac je Andrić.

I onda trenutak koji je prelomio utakmicu, Haramustek ruši Budimira u kaznenom prostoru, a sudac pokazuje na bijelu točku i crveni akrton Interovom nogometašu.

S bijele točke precizan je upravo Budimir za 2:2.

Gosti se unatoč brojčanom deficitu nisu predavali i ponovno su došli u vodstvo autogolom Šunjića u 70. minuti.

Međutim, Dinamo ipak ubacuje u brzinu više i s tri nova pogotka Petković (2) i Kadzior dolazi do uvjerljive pobjede.