Božo Mikulić novi član Hajduka

Hrvatska 15. lip 201817:53 > 17:55
hnk hajduk split

Božo Mikulić (21), koji igra na poziciji stopera, u petak je potpisao ugovor s Hajdukom u koji prelazi iz mlade momčadi talijanske Sampdorije.

hajduk.hr

Mikulić je u talijansku Sampdoriju prošle sezone prešao iz RNK Split u koji je došao iz nogometnog kluba Omladinac iz Vranjica gdje je i započeo svoju nogometnu karijeru. Za U-19 momčad Sampdorije prošle sezone nastupio je 23 puta i postigao dva zgoditka. Novi stoper Hajduka bio je i standardni član U-19 reprezentacije Hrvatske za koju je nastupao 16 puta.

Sretan sam i ponosan što sam potpisao za najveći hrvatski klub, nadam se da ću opravdati povjerenje svojim igrama, zalaganjem i ponašanjem, kako na terenu tako i izvan njega“, rekao je Mikulić. (HINA)