Sigali se oprostio od Dinama, Rijeka predstavila Čolaka

Hrvatska 11. sij 201821:56 > 22:05
GNK Dinamo

Leonardo Sigali napustio je Dinamo nakon četiri godine, dok je aktualni hrvatski prvak Rijeka predstavila treće ovozimsko pojačanje.

Leonardo Sigali nakon četiri godine i 128 utakmica (osam golova) u dresu zagrebačkog Dinama napustio je klub i vratio se u Argentinu.

Sigali karijeru nastavlja u Racingu, a na oproštaju od Zagreba i Hrvatske izjavio jest: “Ovo su bile prekrasne četiri godine u kojima sam mnogo naučio, osvajao trofeje, igrao Ligu prvaka, Zagreb će mi zauvijek ostati u sjećanju.

Ovo je drugi “južnoamerički” odlazak dinamovih igrača, prije nekoliko tjedana klub je napustio Angelo Henriquez koji je karijeru nastavio u Meksiku.

Istovremeno, Rijeka je potvrdila treće ovozimsko pojačanje. Nakon Capana i Escovala, novi član Rijeke postao je napadač Antonio Čolak koji dolazi kao igrač Hoffenheima na posudbu od godinu i pol dana. Nakon isteka roka Rijeka će dobiti priliku otkupiti igrača.

Rijeka je sjajna prilika za mene, pratio sam njihove rezultate u HNL-u i Europi, želim se nametnuti treneru Keku,” kazao je Čolak koji je proteklih šest mjeseci proveo na posudbi u njemačkog drugoligašu Ingolstadtu.