Dinamo predstavio Gavranovića

Hrvatska 5. sij 201816:04 > 16:10
GNK Dinamo

Mario Gavranović novo je pojačanje Dinama kojeg je modri klub u petak, 5. siječnja predstavio na konferenciji za medije.

“Jako sam sretan što je sve dobro završilo. Jako sam htio doći u Dinamo i nadam se da ću se brzo prilagoditi momčadi. Jedva čekam treninge i nastavak sezone. Broj 11 odabrao sam zato što mi se sviđa taj broj”, pojasnio je na početku Mario Gavranović koji će na leđima nositi dvoznamenkasti broj.

“Na terenu sam davao maksimum za Rijeku i jako mi je drago što sam uspio ostvariti visoke ciljeve s njima prošle sezone. Sad želim isto s Dinamom, cilj je dupla kruna.”

“Kad sam ja stigao u Rijeku Lešković je bio ozlijeđen pa se nismo baš dobro upoznali tada. Sad ću imati priliku upoznati i njega i cijelu ekipu”, rekao je Mario na pitanje o tome poznaje li stopera Marka Leškovića, također bivšeg igrača Rijeke, a zatim je nastavio o riječkoj publici:

“Publika u Rijeci sigurno neće dobro primiti moj prelazak, to je normalno u nogometu kad odlaziš u rivalski klub, ali mislim da sam kad sam bio u Rijeci uvijek davao sve od sebe na terenu i ja sam zadovoljan time. Kako god me prime, ja sam sada igrač Dinama i drago mi je što je tako”

“Bilo je ponuda drugih klubova, ali ja sam htio doći u Dinamo. Zadovoljilo bi me da osvojimo dvostruku krunu ove sezone, neću govoriti o tome koliko bi me golova zadovoljilo – bio je kratak i jasan na pitanje novinara o brojci golova koju bi volio postići u dresu Dinama”, rekao je Gavranović