Službeno: Mišković postao vlasnik NK Rijeke

Hrvatska 29. pro 201716:23 > 16:27
NK Rijeka

Hrvatski nogometni klub Rijeka od danas je u vlasništvu Teanna limiteda, tvrtke koja je u vlasništvu biznismena Damira Miškovića.

NK Rijeka

Gradsko vijeće Grada Rijeke nedavno na svojoj sjednici izglasalo odricanje od prava prvotkupa, ispunili su se svi formalni uvjeti pa je Damir Mišković mogao i službeno postati vlasnik nogometnog kluba Rijeke.

Zahvaljujemo gospodinu Volpiju i Social Sportu na podršci koju su nam pružili proteklih pet godina. Današnjim ugovorom o primopredaji Social Sport predao je upravljanje klubom Teanna limited. Postupak promjene vlasništva bit će službeno gotov nakon što Ured za sport izda i administrativno odobrenje”, rekao je Mišković.

Rijeka je prošle godine osvojila naslov prvaka, a upravo je Damir Mišković jedan od najzaslužnijih ljudi za taj veliki uspjeh.