Senzacija iz Italije: Roma opasno zagrizla za Ćorića

Hrvatska 19. pro 201716:35 > 16:38
Valerio Pennicino/Getty Images

Mladi hrvatski nogometaš Ante Ćorić blizu je prelaska u redove talijanskog prvoligaša Rome.

Valerio Pennicino/Getty Images

Prema pisanju talijanskih medija talijanski velikan Roma je zainteresirana za dovođenje talentiranog Hrvata u svoje redove.

Navodno je cijenjeni sportski direktor Rome Monchi spreman doći u Zagreb sastati se s čelnicima Dinama i Antinim ocem Miljenkom.

Ćorić je već više puta dovođen u kontekst s mnogim europskim klubovima, ali čini se da je ovaj interes Rome dosad najozbiljniji. Dinamo navodno traži 15 milijuna eura za mladog nogometaša, a Roma bi ipak željela postići nešto nižu cijenu u dogovoru.

Ostaje vidjeti hoće li se hrvatski i talijanski klub uspjeti dogovoriti, ali nije tajna kako je Dinamo spreman pustiti Ćorića za pravu cijenu.