Navijači Rijeke odlučili: Mišković ostaje na čelu

Hrvatska 11. pro 201716:35 > 16:42
hnk rijeka

Damir Mišković raspisao je svojevrstan referendum o svom ostanku na čelu hrvatskog prvaka, pravo glasa imali su članovi kluba.

NK Rijeka

Damir Mišković ostaje na čelu Rijeke, odlučeno je većinom glasova onih članova koji su izdvojili vrijeme kako bi ostavili svoj glas na svojevrsnom referendumu, odnosno anketi koju je organizirao HNK Rijeka.

Od 5700 članova s pravom glasa, njih 2724 sudjelovalo je u glasovanju, 97.8 posto glasača pružilo je podršku Miškoviću, dok je 2.2 posto bilo protiv. Taj postotak označava brojku od 60 navijača. Damir Mišković tako je dobio podršku koju je tražio nakon kritičnog razdoblja u životu kluba koji je ipak završio na pozitivan način, pobjedom Rijeke nad Milanom prošlog tjedna u posljednjem ovosezonskom nastupu u Europa ligi.