HNL: Inter nakon preokreta slavio protiv Cibalije

Hrvatska 8. pro 201720:39 > 20:44
Getty Images/Joern Pollex

U prvom dvoboju 19. kola hrvatske nogometne lige, Inter iz Zaprešića je na svom terenu svladao Cibaliju rezultatom 3:2.

Žuti su poveli već u prvoj minuti preko Vlatka Blaževića, da bi gosti uspjeli preokrenuti rezultat već do poluvremena, pogotke je zabijao Ivan Galić u desetoj i posljednjoj minuti prvog dijela.

Ipak, u nastavku domaći sastav stiže do trijumfa, najprije je Komnen Andrić izjednačio iz jedanaesterca u 50. minuti, a Vlatko Blažević je u 70. minut drugim pogotkom na utakmici donio trijumf Zaprešićanima koji je učvrstio peto mjesto na ljestvici s 26 bodova, dok je Cibali i dalje osma s devet bodova manje, ali Istra prijeti da je preskoči, samo je bod iza, ali sutra gostuje kod Dinama.

Vinkovčani su utakmicu završili s jednim igračem manje od protivnika, Milić je u 68. minuti zaradio drugi žuti karton i prije vremena morao na tuširanje.