Željko Kopić preuzima klupu Hajduka

Hrvatska 12. stu 201716:16 > 16:28
hnk hajduk split

Donedavno trener Slaven Belupa, Željko Kopić trebao bi preuzeti trenersku poziciju u Hajduku.

HNK Hajduk je nakon raskida suradnje s Joanom Carrillom dobio novog trenera, to će biti Željko Kopić.

Donedavni trener Slaven Belupa proteklih je dana figurirao kao vodeći kandidat za užarenu klupu splitskog kluba, a sada su najave i ostvarene. Kopić je od 2015. do listopada ove godine držao trenersku poziciju u koprivničkom klubu, dobio je otkaz usljed loših rezultata u prvenstvu.

Kopić je bio kandidat za hajdukovu klupu i prošle godine, no tada se dvije strane nisu uspjele dogovoriti, a trener je postao Carrillo. Vodeći ljudi splitskog kluba ovoga puta željeli su angažirati domaćeg stručnjaka, a izbor je od početka bio Kopić koji je svakako jedan od najtalentiranijih hrvatskih trenera.